Koning Mohammed VI ontmoet Recep Tayyip Erdoğan in Turkije
Koning Mohammed VI heeft vandaag de Turkse President Recep Tayyip Erdoğan ontmoet. De Koning is met zijn familie op vakantie in Turkije.
13 maart 2015 - 19:53 - Nederland
De Marokkaans Nederlandse Khadija Laattar ontmoette twee weken geleden Koning Mohammed VI op de Champs Élysées in Parijs. Een waar geworden droom voor de jonge vrouw die de Koning als "erg lief en bescheiden" beschrijft.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft vandaag de Turkse President Recep Tayyip Erdoğan ontmoet. De Koning is met zijn familie op vakantie in Turkije.
Koning Mohammed VI is zaterdag speciaal van Frankrijk teruggekeerd om de verjaardag van zijn dochtertje Lalla Khadija te vieren.
Koning Mohammed VI bevindt zich momenteel in de Franse hoofdstad Parijs voor een privé-bezoek. Een jonge Marokkaan mocht met hem op de foto gaan.
Een nieuwe foto van Koning Mohammed VI met twee Marokkaanse vrouwen in de Senegalese hoofdstad Dakar zorgt voor veel bewondering op sociale netwerken.
Koning Abdullah II en Koningin Rania van Jordanië zullen deze maand een staatsbezoek brengen aan Marokko op uitnodiging van Koning Mohammed VI.