12 september 2012 - 22:19 - Sport
Na meer dan een jaar onderhandelen, heeft FC Barcelona de jonge Brahim Abdelkader Diaz aangeworven. De speler van Marokkaanse afkomst wordt in Spanje "de nieuwe Messi" genoemd.
De 13-jarige speler verliet woensdag Malaga voor Barcelona. Zijn familie ging voor 50.000 euro akkoord om hem bij de academie van FC Barcelona "La Masia" te laten spelen.
Malaga, financieel niet in staat om de briljante spits te behouden, krijgt wel drie miljoen euro als Brahim in de toekomst een profcontract tekent in Barcelona.
Brahim Abdelkader Diaz wiens kalmte, techniek en snelheid doen denken aan de legendarische Barca-spits Lionel Messi, is de tweede Marokkaan dat in "La Masia" wordt opgeleid na de spits Mounir El Haddadi.
Belg al vier jaar onterecht vast in Marokko?
Cocaïnegebruik neemt toe bij Marokkaanse jetset
Frans-Marokkaanse Koh-Lanta-deelnemer plots overleden
Diaspora-boycot ontkracht: Al Hoceima bomvol
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Zwerfdier in Marokko verzorgen? Tot 150.000 dirham boete!
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkanen nemen Achraf Hakimi in bescherming
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
FIFA-baas Gianni Infantino duikt op in Chefchaouen