Barça vernedert Raja met 8-0 score
Geen verrassingen zaterdagavond in de wedstrijd tussen Barça en Raja Casablanca. De Spaanse club domineerde de wedstrijd met een eindscore van 8-0.
9 juni 2012 - 20:08 - Sport
Tv-zender Medi 1 Tv heeft de exclusieve uitzendrechten bemachtigd voor de galawedstrijd van FC Barcelona tegen een Marokkaans team op 28 juli, in het nieuwe stadion van Tanger.
De Catalaanse club zal zich vier dagen na de wedstrijd tegen Hamburg in Duitsland, in Marokko begeven. Stafleden van Barcelona bevinden zich actueel in Tanger om de wedstrijd te organiseren.
Het is de tweede keer dat Barca in Marokko speelt. Het laatste bezoek van de Spaanse club gaat terug tot 1974 toen het de Wydad met 3-0 had verslagen in Casablanca.
FC Barcelona krijgt één miljoen euro om in Marokko een galawedstrijd te spelen. Vóór de wedstrijd zal een eerbetoon worden gedaan aan Marokkaanse voetballegende Abdelmajid Doulmi.
Lees meer
Geen verrassingen zaterdagavond in de wedstrijd tussen Barça en Raja Casablanca. De Spaanse club domineerde de wedstrijd met een eindscore van 8-0.
De Spaanse eerste divisie club FC Barcelona, gaat deze zomer een oefenduel spelen in Casablanca tegen een Marokkaans team, wiens naam nog niet gekend is.
FC Barcelona zal op 28 juli in Marokko zijn. De vice-kampioen van Spanje zal er een oefenduel spelen in Tanger, en niet in Casablanca zoals eerder aangekondigd.
Na de aankondiging van de komst van FC Barcelona op 28 juli, is het de beurt van Real Madrid om een oefenduel op 24 juli tegen Moghreb Tetouan te bevestigen.
Het oefenduel tussen Real Madrid en Moghreb Tetouan gepland op 24 juli in Tanger, werd afgelast om organisatorische redenen volgens de Spaanse media.