Afrika Cup 2019: dit zijn de kwalificatiewedstrijden van Marokko
Het Marokkaans elftal is nog maar pas terug van het WK in Rusland maar moet zich al voorbereiden op de Afrika Cup 2019.
2 juli 2018 - 13:00 - Sport
Meerdere spelers hadden de wens uitgesproken om na het WK in Rusland als international van het Marokkaans elftal te stoppen.
Volgens Al Massae wensten Nabil Dirar, Karim El Ahmadi, Mbark Boussoufa, Manuel Da Costa, Aziz Bouhaddouz, Nordin Amrabat en Mehdi Benatia te stoppen als international.
Het blad meent echter te weten dat de spelers hebben besloten om te blijven tot na de Afrika Cup 2019 in Kameroen.
Allen zouden reeds hebben geaccepteerd om langer bij het elftal te blijven in de hoop de Afrika Cup te winnen en met opgeheven hoofd de Atlas Leeuwen te verlaten.
Lees meer
Het Marokkaans elftal is nog maar pas terug van het WK in Rusland maar moet zich al voorbereiden op de Afrika Cup 2019.
Ondanks de vroegtijdige uitschakeling van de Atlas Leeuwen in de eerste ronde van het WK in Rusland, hebben de spelers recht op een premie van de Marokkaanse voetbalbond.
Ondanks een vroege uitschakeling hebben de Atlas Leeuwen een premie ontvangen van de Marokkaanse voetbalbond FRMF voor hun deelname aan het WK in Rusland.
Mbark Boussoufa en Karim El Ahmadi maken na het WK-2018 in Rusland een einde aan hun internationale voetbalcarrière.
Marokko speelt deze vrijdag 16 november een kwalificatiewedstrijd tegen Kameroen voor de Afrika Cup 2019.