Zoeken

Kwade Marokkaanse gevangene stuurt dode kakkerlak naar Spaanse rechter

21 juli 2017 - 17:00 - Wereld

Geschreven door Said A.

Karim Abdeslam Mohamed heeft een originele manier gevonden om over de omstandigheden waarin hij en zijn medegevangenen in Spanje leven te klagen.

In de gevangenis waar de Marokkaan wordt vastgehouden wemelt het van de kakkerlakken. Omdat de gevangenisdirectie weigert in te grijpen heeft Karim Abdeslam Mohamed er niets anders op gevonden dan een brief met een dode kakkerlak naar de rechter te sturen. Dat bericht El Espanol.

Karim Abdeslam Mohamed werd tot twaalf jaar cel veroordeeld voor zijn deelname aan een terreurcel die mensen aanwierf en naar Syrië stuurde. Hij was in 2013 in Sebta gearresteerd.

Lees meer

Aanslag Barcelona: Driss Oukabir en Mohamed Houli Chemlal blijven in de gevangenis

De rechter belast met het onderzoek naar de aanslagen in Barcelona en Cambrils heeft besloten om Driss Oukabir en Mohamed Houli Chemlal in de gevangenis te laten.

Rechtszaak Salah Abdeslam begint vandaag in België

Salah Abdeslam staat vandaag samen met Sofiane Ayari voor de rechter in de Belgische hoofdstad Brussel.

Terreurcel Barcelona plande grote aanslagen

De leden van de terroristische cel achter de aanslagen in Barcelona en Cambrils hebben aan de politie bevestigd dat ze veel grotere aanslagen planden.

Salah Abdeslam wil rechtszaak in België bijwonen

Salah Abdeslam wil terug naar België. De Frans-Marokkaanse terreurverdachte wil op zijn rechtszaak voor een schietpartij in Brussel vorig jaar aanwezig zijn.

Turkije levert vrouw “Marokkaanse hoofdenverzamelaar” uit aan Spanje

Turkije heeft de vrouwen van twee bekende jihadisten aan Spanje uitgeleverd. Het gaat om de vrouwen van Mohamed Hamdouch, meer bekend als Kokito, en Mourad Kadi.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team