Zoeken

Marokkaanse actrice Sahar Seddiki haalt hard uit naar Royal Air Maroc

11 november 2024 - 19:40 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc ligt weer onder vuur. Dit keer is het de Marokkaanse actrice Sahar Seddiki die haar ongenoegen uit. Ze was slachtoffer van overboeking op een vlucht naar Oujda en besloot haar verontwaardiging te delen op sociale media.

In een live video op Instagram is de actrice zichtbaar geïrriteerd. "Ik heb mijn ticket naar Oujda gekocht en was twee uur van tevoren op de luchthaven voor de check-in, maar ze weigerden me aan boord te laten omdat de vlucht overboekt was", legt ze uit. Sahar Seddiki hekelt de houding van de luchtvaartmaatschappij, die volgens haar "de spot drijft met Marokkanen" door meer tickets te verkopen dan er plaatsen beschikbaar zijn.

Lees ook: Royal Air Maroc boekt recordwinst in 2023

De actrice roept de autoriteiten en Marokkaanse media op om de praktijken van Royal Air Maroc te onderzoeken. Ze bekritiseert ook het gebrek aan oplossingen van de maatschappij. "Ik heb morgen een evenement - ik word geëerd op het Filmfestival van Oujda! Toen ik om een oplossing vroeg, hadden ze niets te bieden behalve een latere vlucht waardoor ik mijn afspraak zou missen", klaagt ze.

Lees meer

Marokkaanse TikTokker Hicham Seddiki overleden

De Marokkaanse TikTokker Hicham Seddiki is overleden. Hij leed sinds 2021 aan kanker en was na een persoonlijke tussenkomst van Koning Mohammed VI naar Frankrijk overgebracht...

Marokkaanse actrice Souad Saber stopt met acteren

De Marokkaanse actrice Souad Saber, een icoon in de Marokkaanse film- en televisiewereld, heeft aangekondigd te stoppen met acteren.

Sahar Seddiki geniet van vakantie in Thailand (video)

Na enkele weken van opnames heeft Sahar Seddiki besloten zichzelf te trakteren op een vakantie en is ze naar Thailand gevlogen.

Marokkaanse actrice Fadwa Taleb getrouwd (video)

De Marokkaanse actrice Fadwa Taleb is getrouwd. Ze tekende twee weken geleden al haar huwelijksakte, maar donderdag vond de officiële ceremonie plaats.

Marokkaanse actrice Karima Gouit cel in

De Marokkaanse actrice Karima Gouit is veroordeeld tot twee maanden gevangenisstraf voor het beledigen van een politieman op het vliegveld van Marrakech.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team