20 juni 2015 - 21:20 - Economie
Het paviljoen van Marokko op de wereldtentoonstelling Expo Milano 2015 is al bijna een week gesloten. Het gebouw van 100 miljoen dirham werd door de regen beschadigd.
Door de schade vormt het paviljoen een gevaar voor de bezoekers en werd als gevolg gesloten volgens Alyaoum24. De renovatiewerken zijn reeds begonnen.
Marokko neemt van 1 mei tot 31 oktober deel aan de wereldtentoonstelling. Het paviljoen van Marokko strekt zich uit over 1300 m2 op een stuk grond van 2900 m2. Het is opgebouwd als een moderne kasba en is gelegen in een tuin die de vijf ecologische omgevingen van Marokko weerspiegelen.
Het paviljoen geeft een plaatsje aan de landbouw, biodiversiteit, regionale producten, culinaire kunst, de bescherming van waterbronnen en voedselzekerheid.
Expo Milano heeft als thema "Feeding the Planet, Energy for life". 140 landen nemen deel aan de wereldtentoonstelling die zich uitstrekt op 1,1 miljoen m2. Ruim 20 miljoen bezoekers worden verwacht.
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s
Megaschip Rotterdam Express botst tegen havendam in Marokko
Auto bekogeld om ex-vriendin te "redden" in Marokko (video)
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden
Dirham onder druk door euro, maar reserves groeien gestaag
Ecuador wil rijstoverschot in Marokko dumpen
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Een bedrijf starten in Marokko? Fiscale verplichtingen!
Grote Spaanse hotelgroep vestigt zich in Marokko