Marrakech krijgt langverwachte trambus
Het zuid-Marokkaanse Marrakech krijgt zeer binnenkort en nieuwe trambus. Het vervoersmiddel zal over enkele dagen in de rode stad beginnen rijden.
21 december 2015 - 15:45 - Marokko
De Royal Armed Forces hebben 400 nieuwe quads ontvangen. De voertuigen zullen worden ingezet voor de bewaking van grenzen en stranden in Marokko.
Lees meer
Het zuid-Marokkaanse Marrakech krijgt zeer binnenkort en nieuwe trambus. Het vervoersmiddel zal over enkele dagen in de rode stad beginnen rijden.
Nabila Bakkatha, wiens foto door de media als die van Hasna Ait Boulahcen werd gepresenteerd, is zondag door de Marokkaanse politie verhoord.
Marokko heeft ruim 100.000 agenten ingezet om de veiligheid te garanderen tijdens de viering van Nieuwjaar in het land.
Badr Hari en Ali B zijn samen in Dubai. De kickbokser deelde een foto met de rapper tijdens een etentje.
De Spaanse autoriteiten hebben de donatie aan Marokko van 75 terreinauto’s bevestigd. Elke voertuig is 34.000 euro waard. Dat bericht El Pais.