27 december 2018 - 17:40 - Wereld
Een Marokkaans kind die zich in een veerboot had verstopt werd eerder deze week door de Guardia civil in de haven van Motril geholpen.
Volgens EuropaPress was de 15-jarige jongen in Nador op de boot geklommen en had zich in een holte aan stuurboord van de Miramar Express verstopt. Hij bleef er tijdens de hele oversteek verstopt.
Het kind werd net voor het aanmeren in de haven van Motril door een lid van de bemanning opgemerkt. De havenpolitie werd op de hoogte gebracht en de Guardia civil erbij gehaald om de jongen te helpen daar de redding niet in de haven maar op zee moest gebeuren.
De jongen had zich in een zwarte zak verborgen om niet te worden opgemerkt. Hij was uit zijn schuilplaats gekropen toen hij wist dat de veerboot bijna in de haven van Motril was aangekomen.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval