Zoeken

Twintigtal Marokkaanse migranten in Sebta onderschept (video)

25 januari 2019 - 18:30 - Wereld

Geschreven door Said A.

De Guardia Civil heeft donderdag in Sebta een twintigtal jonge Marokkanen onderschept. Volgens La Verdad de Ceuta waren de jongeren met een bootje in de enclave aangekomen.

Het bootje vertrok vroeg in de ochtend vanuit Marokko ondanks de slechte weersomstandigheden, met aan boord 22 migranten waaronder 20 minderjarigen. De jongeren bereikten een strand van Benzú en lieten hun bootje achter.

Het groepje probeerden te voet verder te gaan maar werd enkele minuten na aankomst nat en uitgeput door de Guardia Civil gevonden. Sommige jongeren vertoonden tekenen van onderkoeling vanwege de kou en het slecht weer.

In onderstaande video is te zien hoe de migranten door de Guardia Civil worden opgevangen tot de komst van teams van het Rode Kruis. Ze werden vervolgens naar een opvangcentrum voor minderjarigen gebracht.

Lees meer

Marokkaanse migranten dood aangetroffen in Spanje

In het zuiden van Spanje zijn maandag de lichamen van meerdere Marokkaanse migranten uit zee gehaald voor de kust van Cadiz.

Marokkaanse migranten dood in bootje gevonden in Spanje

Twee Marokkanen werden enkele dagen geleden bij het strand van Vélez-Málaga in het zuiden van Spanje, dood aangetroffen in een bootje.

Sebta: achtervolging politie en jetski uit Marokko (video)

De Spaanse Guardia civil heeft voor de kust van Sebta de achtervolging ingezet op een jetski die vanuit Marokko was vertrokken.

Marokkaanse migranten met rubberboot naar Spanje

De Spaanse Guardia civil heeft in de nacht van maandag op dinsdag rond 03:15 uur negentien Marokkaanse migranten tegengehouden die op weg waren naar Spanje.

Sebta: migranten naar Marokko teruggestuurd

Meerdere migranten die met een bootje naar Spanje waren vertrokken, werden door de Spaanse veiligheidsdiensten onderschept en dezelfde dag naar Marokko teruggestuurd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team