Zoeken

Marokkaan steekt zichzelf in brand en rent op menigte af in Oostenrijk

3 maart 2016 - 22:10 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een 42-jarige Marokkaan heeft zich afgelopen weekend in brand gestoken bij het station van Salzburg in Oostenrijk. De man rende vervolgens brandend op een groep mensen af.

Volgens HuffPost was er bij het station een pro-Koerden betoging aan de gang toen de man zichzelf in brand stak. Agenten die aanwezig waren om de demonstratie in goede banen te leiden grepen onmiddellijk in om de vlammen te doven.

De man werd met ernstig verwondingen naar een ziekenhuis in Wenen vervoerd. Hij verblijft illegaal in Oostenrijk en vertelde aan de politie dat zijn actie niets te maken had met de demonstratie maar met persoonlijke problemen.

Begin februari had een 22-jarige Marokkaanse vluchteling in dezelfde stad zijn borst opengesneden met een stuk glas. Volgens een politiebron hebben Marokkaanse vluchtelingen het moeilijk in Oostenrijk. Zij werden reeds door Duitsland geweigerd en weten nu niet waar ze heen moeten.

Lees meer

Heldendaad: Marokkaan en Algerijn redden oma uit brandend huis

Jawad Segdal en zijn Algerijnse vriend Otmani Kadda hebben samen in het Spaanse Abarán een oude vrouw uit een brandend woning gered.

Marokkaan met 208 km per uur gepakt in Spanje

Een Marokkaan uit Italië is op de AP-7 snelweg in Spanje gearresteerd omdat hij 208 km per uur reed. De snelheidsduivel riskeert 500 euro boete en 6 punten van zijn rijbewijs.

Solidariteitsdemonstratie voor vrouw die zichzelf verbrandde in Kenitra (video)

Tientallen mensen verzamelden zich maandag in Kenitra om hun solidariteit te betuigen aan de vrouw die zichzelf in brand stak naar door een Kaïd te zijn beledigd en geslagen.

Moeder en drie kinderen omgekomen bij brand in Nador

Een moeder en haar drie kinderen zijn zondag bij een brand in hun woning in Nador door verstikking om het leven gekomen.

Marokkaanse tiener in Spanje overleden na matrasbrand

Een 17-jarige Marokkaan is woensdag in de Spaanse Balearen overleden na een brand. De tiener had zijn matras in een migrantencentrum in brand gestoken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team