Marokkaan verbrandt zichzelf na verlies pauwen
Een 18-jarige Marokkaan heeft zichzelf in brand gestoken na het verlies van twee pauwen die hij gebruikte om zijn dagelijkse kost te verdienen.
- Wereld
Een 17-jarige Marokkaan is woensdag in de Spaanse Balearen overleden na een brand. De tiener had zijn matras in een migrantencentrum in brand gestoken.
Politiebronnen vertelden aan lokale media dat de brand rond 15:00 uur werd aangestoken. De jongen stikte door de rook.
Meerdere andere migranten en personeelsleden werden naar het ziekenhuis vervoerd omdat ze teveel rook hadden ingeademd.
Lees meer
Een 18-jarige Marokkaan heeft zichzelf in brand gestoken na het verlies van twee pauwen die hij gebruikte om zijn dagelijkse kost te verdienen.
Een 42-jarige Marokkaan heeft zich afgelopen weekend in brand gestoken bij het station van Salzburg in Oostenrijk. De man rende vervolgens brandend op een groep mensen af.
Een Marokkaanse asielzoeker heeft zichzelf zaterdagavond in brand gestoken in het Duitse Lingen. De 36-jarige man moest deze maandag naar Marokko worden uitgezet.
De Spaanse autoriteiten hebben een Marokkaanse man die in september in het noorden van Spanje een kerk in brand had gestoken, het land uitgezet.
Vier jongeren zijn afgelopen zaterdag bij een zwaar verkeersongeval in het Franse Saintes omgekomen. De jongeren van Marokkaanse en Tunesische afkomst kwamen terug van een...