Zoeken

Marokkaan pleegt zelfmoord nadat familie vriendin huwelijk weigert

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jongeman heeft afgelopen maandag in een boerderij in Lâattaouia, in de regio van Marrakech, zelfmoord gepleegd uit liefdesverdriet.

Volgens lokale bronnen, had de jongeman zijn vriendin ten huwelijk gevraagd. De ouders van het meisje weigerden echter dat ze zouden trouwen.

De jongeman zou gewacht hebben tot iedereen in huis sliep om zichzelf aan een boom op de boerderij te hangen.

De politie is een onderzoek gestart naar de zelfmoord.

Lees meer

Marokkaan pleegt zelfmoord omdat vrouw polygaam huwelijk weigert

In het Marokkaanse Mohammedia heeft een man zelfmoord gepleegd omdat zijn vrouw weigerde dat hij met een tweede vrouw zou trouwen.

Bruid pleegt zelfmoord na twijfels over maagdelijkheid in Marokko

Een jonge vrouw heeft in het Marokkaanse Settat enkele dagen na haar huwelijk zelfmoord gepleegd. Haar schoonfamilie beschuldigde haar ervan niet meer maagd te zijn.

Meisje (10) pleegt zelfmoord in Marokko

Een meisje van slechts 10 jaar heeft enkele dagen geleden in de regio van Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd.

Politieman pleegt zelfmoord in Taza

Een politieman in het zuid-Marokkaanse Taza heeft donderdagochtend zelfmoord gepleegd in het huis van zijn ouders. De man werkte voor de algemene inlichtingendienst.

Marokkaan uit Nador pleegt zelfmoord na moordbeschuldiging in Duitsland

Een jonge Marokkaan heeft in de gevangenis van het Duitse Darmstadt zelfmoord gepleegd. Hij zat nog maar drie dagen in de cel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team