Marokkaan pleegt zelfmoord omdat vrouw polygaam huwelijk weigert
In het Marokkaanse Mohammedia heeft een man zelfmoord gepleegd omdat zijn vrouw weigerde dat hij met een tweede vrouw zou trouwen.
15 november 2014 - 21:41 - Marokko
Een jongeman heeft afgelopen maandag in een boerderij in Lâattaouia, in de regio van Marrakech, zelfmoord gepleegd uit liefdesverdriet.
Volgens lokale bronnen, had de jongeman zijn vriendin ten huwelijk gevraagd. De ouders van het meisje weigerden echter dat ze zouden trouwen.
De jongeman zou gewacht hebben tot iedereen in huis sliep om zichzelf aan een boom op de boerderij te hangen.
De politie is een onderzoek gestart naar de zelfmoord.
Lees meer
In het Marokkaanse Mohammedia heeft een man zelfmoord gepleegd omdat zijn vrouw weigerde dat hij met een tweede vrouw zou trouwen.
Een jonge Marokkaan heeft in de gevangenis van het Duitse Darmstadt zelfmoord gepleegd. Hij zat nog maar drie dagen in de cel.
Een meisje van slechts 10 jaar heeft enkele dagen geleden in de regio van Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd.
Een 9-jarig jongetje heeft zondag zelfmoord gepleegd in een dorpje nabij het noord-Marokkaanse Chefchaouen. Het kind hing zichzelf op aan een boom.
Een politieagent heeft donderdag in Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd. De man hing zichzelf op in zijn woning.