Marokkaan uit Nador pleegt zelfmoord na moordbeschuldiging in Duitsland
Een jonge Marokkaan heeft in de gevangenis van het Duitse Darmstadt zelfmoord gepleegd. Hij zat nog maar drie dagen in de cel.
- Marokko
Een politieman in het zuid-Marokkaanse Taza heeft donderdagochtend zelfmoord gepleegd in het huis van zijn ouders. De man werkte voor de algemene inlichtingendienst.
Het 34-jarige slachtoffer had psychische problemen en werd al jaren gevolgd door de psychiatrische dienst van de territoriale veiligheid DGSN.
Officiële bronnen uit Taza meldden dat het dossier van de man vorige maandag nog was onderzocht door de medische raad en dat deze een beslissing moest nemen over zijn verdere carrière bij de inlichtingendienst.
In februari hadden drie politiemannen in minder dan een week tijd zelfmoord gepleegd in Oujda, Meknes en Taourirt. Een andere politieagent had in januari eveneens een einde aan zijn leven gemaakt in Kelaat Sraghna.
Lees meer
Een jonge Marokkaan heeft in de gevangenis van het Duitse Darmstadt zelfmoord gepleegd. Hij zat nog maar drie dagen in de cel.
Een politieagent in dienst in Taourirt heeft zaterdag zelfmoord gepleegd door zichzelf op het terras van zijn woning op te hangen. Een dag eerder had een jonge agent in Oujda op...
Een politieagent is dinsdag dood aangetroffen in zijn huis in Meknes. De politie doet onderzoek naar zijn dood maar gaat uit van een zelfmoord.
Een politieagent heeft donderdag in Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd. De man hing zichzelf op in zijn woning.
Een studente heeft in El Jadida zelfmoord gepleegd nadat de stadsdiensten haar een woonbewijs weigerden af te leveren.