Antwerpen krijgt Marokkaanse school
In september 2013 wil de Federatie van Marokkaanse Verenigingen (FMV) een Marokkaanse school openen in Borgerhout bij Antwerpen, België.
20 oktober 2012 - 10:54 - Nederland
Najib B., 34, is donderdagmiddag voor de Crowne Plaza Hotel in Antwerpen geliquideerd. Het slachtoffer, bijgenaamd Bo, zou een belangrijk figuur van de criminele organisatie van de Nederlandse Gwenette Martha zijn.
Volgens het nieuwsblad had de bende problemen met Antilliaanse drughandelaars uit Amsterdam, aan wie ze 200 kilogram cocaïne zouden hebben gestolen.
De Antillianen reageerden door een moordcommando uit Colombia erbij te roepen om de bendeleden van Gwenette Martha in Antwerpen op te jagen.
Minstens drie van hen werden hardhandig aangepakt door de commandoleden. De eerste werd onder vuur genomen, de tweede gekidnapt en van de derde werd het gezicht bewerkt met een hete soldeerbout.
Een advocaat meldde aan Het Nieuwsblad dat een deel van de bende naar Marokko was gevlucht. Ook voor Najib B. was dat het geval, hij was nog maar een paar dagen terug in Antwerpen toen hij werd doodgeschoten.
Lees meer
In september 2013 wil de Federatie van Marokkaanse Verenigingen (FMV) een Marokkaanse school openen in Borgerhout bij Antwerpen, België.
Een foto van een jonge Marokkaan op een fiets van de Stad Antwerpen, België, gepubliceerd op Facebook, zorgt voor ophef in Vlaanderen.
Een drugsnetwerk actief tussen Marokko en Europa, is door de Spaanse politie ontmanteld. 51 bendeleden werden aangehouden.
Rida Bennajem, een door de politie gezochte Marokkaan, is zaterdag kort na 23 uur doodgeschoten in Amsterdam. Het slachtoffer overleed ter plekke. De hulpdiensten probeerden hem...
Ahmed Taib Adaime, Marokkaanse landarbeider, werd in de nacht van zaterdag op zondag doodgeschoten op een boerderij in Corsica, bij een brutale overval.