Definitieve selectie wedstrijd Marokko - Tunesië
De Marokkaanse voetbalbond heeft donderdag de definitieve selectie voor de African Championship of Nations bekendgemaakt.
- Sport
Ali Sebbar heeft donderdag het allereerste Afrikaanse schaakkampioenschap gewonnen in Mauritanië. Sebbar mag daarom deelnemen aan het WK Schaken in september in Noorwegen.
De tweede plaats van het Afrikaans tornooi kwam toe aan de Algerijnse Mohamed Haddouche. De derde plaats werd ex-aequo toegekend aan de Marokkanen Rachid Haffadh en Khalil Nafri.
Aan het Afrikaanse kampioenschap namen dertig spelers deel. Behalve vijf Marokkanen, waren er top-schakers aanwezig uit Algerije, Tunesië, Libië en Mali.
Ali Sebbar had maandag al de eerste editie van de Blitz derby gewonnen. Hij streed er tegen 34 professionele schakers.
Lees meer
De Marokkaanse voetbalbond heeft donderdag de definitieve selectie voor de African Championship of Nations bekendgemaakt.
Mohamed Ahansal heeft vrijdag voor de vijfde keer de Marathon des Sables in het zuiden van Marokko gewonnen.
Badr Hari moest vrijdagavond het K-1 World GP tornooi vroegtijdig staken. De Marokkaan heeft vermoedelijk zijn voet gebroken.
Schadevergoedingen die aan slachtoffers van de ’Jaren van lood’ in Marokko werden toegekend, behoren tot de grootste schadevergoedingen in de wereld ooit gegeven in dergelijke...
Marokko en Tunesië hebben zaterdagavond in Tanger gelijkspel 0-0 gespeeld, waardoor Marokko naar de African Championship of Nations 2014 mag.