Superheldinnen met hijab op Comic Con 2018 in New York (foto)
Tijdens de Comic Con 2018 in New York viel een groepje vrouwen verkleed als superheldinnen extra op. Allen droegen namelijk een hoofddoek.
18 oktober 2018 - 13:20 - Wereld
Marks & Spencer staat al enkele dagen onder vuur vanwege de verkoop van een hoofddoek voor kinderen op zijn website.
Het Britse kledingmerk reageerde op de polemiek en legt in een verklaring uit dat de hoofddoek werd gevraagd door een aantal Britse scholen waarmee Marks & Spencer samenwerkt.
De hoofddoek wordt in de categorie "schooluniformen" verkocht. De winkelketen werkt in Groot-Brittannië samen met 250 scholen en ontvangt elk jaar een lijst van schooluniformen die deze scholen eisen. Dit jaar vroegen enkele scholen ook een hoofddoek.
Marks & Spencer weigert de hoofddoek van zijn website te halen.
Lees meer
Tijdens de Comic Con 2018 in New York viel een groepje vrouwen verkleed als superheldinnen extra op. Allen droegen namelijk een hoofddoek.
Acht islamitische scholen staan dit jaar in de top 20 van beste scholen in de wereld. In de lijst staan 6500 scholen.
Een Marokkaanse vrouw staat vanaf woensdag terecht in het Spaanse Albacete voor het mishandelen van haar kinderen met een elektrische kabel.
Marks & Spencer heeft besloten om wc-papier dat in Frankrijk en Groot-Brittannië werd verkocht, definitief uit de rekken te halen.
De Verenigde Naties hebben sterk kritieke geuit op het ontslag van een moslima van Marokkaanse afkomst door het Franse kinderdagverblijf Baby-Loup.