Zoeken

Marathon van Marrakech wordt onderdeel Olympische Spelen

9 januari 2012 - 08:30 - Sport

Geschreven door Laila A.

De Internationale Marathon van Marrakech, waarvan de volgende editie op 29 januari is gepland, wordt een nieuw onderdeel van de kwalificaties voor de Olympische Spelen.

Mohamed Knidiri, voorzitter van Marathon van Marrakech, deed hiervan aankondiging op een perspunt waar hij de 2012 editie voorstelde.

Het grootse Marokkaanse sportevenement wordt daarbij de eerste in Marokko gelopen marathon dat door de Atletiek Federatie (IAAF) wordt gekozen als kwalificatiefase van de Olympische Spelen.

De 2012 editie van eind januari, zal de deelname kennen van meer dan 5000 atleten waarvan 70 toplopers, en evenveel Marokkaanse en buitenlandse verslaggevers.

Lees meer

Dertig Marokkaanse atleten naar Olympische Spelen 2012

Dertig Marokkaanse atleten, waaronder dertien vrouwen, zullen Marokko vertegenwoordigen in zeven disciplines tijdens de Olympische Spelen 2012, in Londen van 27 juli tot 12...

Meriem Selsouli mist Olympische spelen wegens doping

De Marokkaanse atleet Meriem Alaoui Selsouli is positief getest op een diureticum. Daardoor mist ze de Olympische Spelen van 2012, in Londen (27 juli-12 augustus).

Mohammed Mourhit wil naar Olympische Spelen

Mohammed Mourhit, atleet van 42, plant zijn comeback op de sportieve scene door een deelname aan de Olympische Spelen in Londen in 2012.

Jong Marokko wil tegen Vitesse spelen

Jong Marokko wil tegen de Nederlandse club Vitesse Arnhem spelen. De Marokkaanse voetbalbond heeft hiervoor al contact opgenomen met Vitesse.

Olympische Spelen 2012: Abderrahim Goumri betrapt op doping

Na Meriem Selsouli mist de Marokkaanse atleet Abderrahim Goumri, 34, ook de Olympische spelen wegens doping.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team