Zoeken

Man met 39.000 euro in kleren betrapt bij grens Marokko

28 april 2016 - 21:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij de grensovergang van Bab Sebta hebben douane agenten dinsdagochtend een man betrapt met 39.500 euro in zijn kleren.

De man van Marokkaanse afkomst probeerde het geld naar Sebta te smokkelen zonder het te verklaren.

Volgens persagentschap MAP werd de verdachte in hechtenis genomen en aangeklaagd voor geldsmokkel. Politie doet nog onderzoek naar de zaak.

Lees meer

Douane onderschept 50.000 euro bij Bab Sebta

De Marokkaanse douane heeft vorige week 50.000 euro onderschept bij de grensovergang Bab Sebta in het noorden van het land.

Spanjaard met duizenden euros betrapt bij grens Sebta

Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.

Spanjaarden met grote som geld betrapt bij grensovergang Sebta

De Marokkaanse douane heeft maandagavond twee mannen gearresteerd die met 31.000 euro het land wilden verlaten.

Marokkaanse douane onderschept 30.000 euro bij grens Sebta

In de afgelopen dagen maakte de Marokkaanse douane bij de grensovergang Bab Sebta een einde aan meerdere pogingen om illegaal geld uit Marokko te smokkelen.

Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team