Spanjaard met duizenden euros betrapt bij grens Sebta
Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.
- Marokko
Bij de grensovergang van Bab Sebta hebben douane agenten dinsdagochtend een man betrapt met 39.500 euro in zijn kleren.
De man van Marokkaanse afkomst probeerde het geld naar Sebta te smokkelen zonder het te verklaren.
Volgens persagentschap MAP werd de verdachte in hechtenis genomen en aangeklaagd voor geldsmokkel. Politie doet nog onderzoek naar de zaak.
Lees meer
Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.
De douane bij de grensovergang Bab Sebta heeft afgelopen weekend een grote lading parfums en smartphones onderschept. De spullen zijn naar schatting 550.000 dirham waard.
Een Spaanse vrouw van Marokkaanse afkomst is afgelopen vrijdag door de douane bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd met 1200 drugspillen in haar spullen.
De Marokkaanse douane heeft een Spanjaard gearresteerd die 79.000 euro Marokko wilde binnen smokkelen.
De Marokkaanse douane heeft vorige week 50.000 euro onderschept bij de grensovergang Bab Sebta in het noorden van het land.