23 oktober 2024 - 21:20 - Wereld
Een ernstig verkeersongeval heeft maandag plaatsgevonden in de regio "Crochet Blanco" op de weg tussen Tanger en Tétouan. Het ongeluk gebeurde tijdens een promotietour van autofabrikant Bugatti, die met een stoet luxevoertuigen door Marokko reist.
De tour, die enkele dagen geleden begon in Chefchaouen, werd abrupt onderbroken toen een van de Bugatti’s, met een geschatte waarde van meer dan 3 miljoen dirham, tijdens een verkeerde inhaalmanoeuvre achterop een vrachtwagen botste. Door de klap kantelde de vrachtwagen, wat leidde tot een urenlange verkeersopstopping.
Lees ook: Ferrari viert Rabat (video)
Er vielen geen slachtoffers, maar de materiële schade is aanzienlijk. Hulpdiensten en de Koninklijke gendarmerie waren snel ter plaatse om het verkeer te regelen en een onderzoek te starten. Dit onderzoek moet de precieze oorzaak van het ongeval aan het licht brengen en de verantwoordelijken aanwijzen. De weg waar het ongeluk plaatsvond staat bekend om zijn scherpe bochten.
https://youtube.com/shorts/py7ba91c9dI?
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens