23 oktober 2024 - 21:20 - Wereld
Een ernstig verkeersongeval heeft maandag plaatsgevonden in de regio "Crochet Blanco" op de weg tussen Tanger en Tétouan. Het ongeluk gebeurde tijdens een promotietour van autofabrikant Bugatti, die met een stoet luxevoertuigen door Marokko reist.
De tour, die enkele dagen geleden begon in Chefchaouen, werd abrupt onderbroken toen een van de Bugatti’s, met een geschatte waarde van meer dan 3 miljoen dirham, tijdens een verkeerde inhaalmanoeuvre achterop een vrachtwagen botste. Door de klap kantelde de vrachtwagen, wat leidde tot een urenlange verkeersopstopping.
Lees ook: Ferrari viert Rabat (video)
Er vielen geen slachtoffers, maar de materiële schade is aanzienlijk. Hulpdiensten en de Koninklijke gendarmerie waren snel ter plaatse om het verkeer te regelen en een onderzoek te starten. Dit onderzoek moet de precieze oorzaak van het ongeval aan het licht brengen en de verantwoordelijken aanwijzen. De weg waar het ongeluk plaatsvond staat bekend om zijn scherpe bochten.
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?