13 februari 2020 - 11:10 - Sport
Luis Tavares droomt van een gevecht tegen Badr Hari of Rico Verhoeven. Dat vertelde de kickbokser zelf in Tennis Plaza.
Tavares was in Rotterdam Ahoy voor het ABN AMRO World Tennis Tournament. Hij vocht er eind december 2018 en vertelde dat het leuk was om er terug te komen.
De Kaapverdische kickbokser vecht net zoals Badr hari en Rico Verhoeven voor kickboksorganisatie Glory. "Het is de organisatie met het meeste aanzien, een soort Champions League waar over het algemeen de beste vechters voor vechten. Sinds ik bij Glory zit, word ik alleen maar herkend. Ik vind het wel leuk. Je wilt de beste worden, dan hoort dit er ook bij.", verklaarde hij daarover.
Luis Tavares heeft veel dromen die hij bij Glory wil waarmaken. "Ik ben altijd een ambitieuze vechter geweest. Dan moet je denken aan Rico Verhoeven en Badr Hari."
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’