Wapens en munitie bij stortplaats in Casablanca gevonden
Bij een stortplaats in de Marokkaanse metropool Casablanca werd dinsdagavond een ijzeren koffer vol automatische wapens en munitie gevonden.
9 oktober 2015 - 12:35 - Marokko
De McDonald’s in de wijk Malabata in Tanger werd donderdag ontruimd na de vondst van een verdachte reiskoffer.
De ontruimingsdienst kwam ter plaatse. Na controle werd echter niets gevaarlijks gevonden. De koffer was door een klant van de fastfoodketen vergeten en bevatte enkel kleding en persoonlijke spullen.
Dankzij de bewakingsbeelden van McDonald’s kon de eigenaar, een 35-jarige Marokkaan, worden teruggevonden.
Lees meer
Bij een stortplaats in de Marokkaanse metropool Casablanca werd dinsdagavond een ijzeren koffer vol automatische wapens en munitie gevonden.
Dankzij bewakingsbeelden heeft de politie de zaak van een in verdachte omstandigheden overleden Frans-Marokkaanse vrouw in Meknes kunnen oplossen.
Op de luchthaven van Parijs Orly is dinsdag een toestel van Royal Air Maroc ontruimd na een bommelding. Bij het toestel werd een bagage gevonden die niet van een passagier was.
De frietjes bij McDonald’s Marokko, die door de Egyptische FarmFrites worden geleverd, zijn halal gecertificeerd door het Marokkaans Instituut voor Normalisatie Imanor.
Burger King heeft een overeenkomst gesloten met Vivo Energy, die de Shell tankstations in Marokko beheert, om restaurants langs de snelwegen te openen.