Zoeken

Loos bomalarm bij McDonald’s Tanger

9 oktober 2015 - 12:35 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De McDonald’s in de wijk Malabata in Tanger werd donderdag ontruimd na de vondst van een verdachte reiskoffer.

De ontruimingsdienst kwam ter plaatse. Na controle werd echter niets gevaarlijks gevonden. De koffer was door een klant van de fastfoodketen vergeten en bevatte enkel kleding en persoonlijke spullen.

Dankzij de bewakingsbeelden van McDonald’s kon de eigenaar, een 35-jarige Marokkaan, worden teruggevonden.

Lees meer

Verdacht overlijden vrouw in Marokko opgelost dankzij bewakingscamera

Dankzij bewakingsbeelden heeft de politie de zaak van een in verdachte omstandigheden overleden Frans-Marokkaanse vrouw in Meknes kunnen oplossen.

Kip McDonald’s Marokko halal gecertificeerd

Kippenvlees dat in McDonald’s restaurants in Marokko wordt geserveerd is officieel halal gecertificeerd.

McDonald’s opent 15 nieuwe restaurants in Marokko

McDonald’s gaat tegen 2018 vijftien nieuwe restaurants openen in Marokko. Ruim 900 mensen zullen door de Amerikaanse fastfoodketen worden aangeworven.

Wapens en munitie bij stortplaats in Casablanca gevonden

Bij een stortplaats in de Marokkaanse metropool Casablanca werd dinsdagavond een ijzeren koffer vol automatische wapens en munitie gevonden.

Bom uit kolonisatieperiode gevonden in Laayoune

In het zuid-Marokkaanse Laayoune is eerder deze week een oude bom gevonden nabij een wooncomplex van vastgoedgroep Addoha.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team