20 januari 2025 - 06:00 - Sport
De Spaans-Marokkaanse aanvaller Brahim Diaz van Real Madrid is gewild op de transfermarkt. Liverpool, Borussia Dortmund en Bayern München willen hem graag inlijven tijdens de winterstop.
Liverpool heeft al maanden interesse in Diaz, meldt Somos. De club ziet in hem de ideale speler om de aanval van trainer Arne Slot te versterken. Zijn speelstijl zou perfect passen bij de speelstijl van Liverpool. De Engelse club anticipeert mogelijk op het vertrek van Mohamed Salah en ziet Diaz als mogelijke vervanger.
Lees ook: Brandstofoorlog in Marokko: tankstations vs zwarte markt
Bayern München ziet in Diaz een potentiële opvolger voor Leroy Sané, die de club komende zomer zou kunnen verlaten. Ook Borussia Dortmund heeft Diaz in het vizier. De Duitse club staat bekend om zijn investeringen in jonge talenten en heeft een goede relatie met Real Madrid. Er zijn al meerdere succesvolle transfers tussen beide clubs geweest. Borussia Dortmund zou Diaz daarom op huurbasis of permanent kunnen overnemen.
Lees ook: Brahim Diaz wijst topclub PSG af
De interesse van deze Europese topclubs is te danken aan de uitstekende prestaties van de 25-jarige Diaz in de afgelopen twee seizoenen bij Real Madrid. Dit seizoen scoorde hij twee keer en gaf hij vijf assists in 22 wedstrijden. Zijn contract bij Real Madrid loopt nog tot de zomer van 2027. Zijn marktwaarde wordt geschat op 35 miljoen euro. Het is nog onduidelijk of trainer Carlo Ancelotti Diaz wil laten gaan. Hij beschouwt hem als een van de spelers die de laatste tijd de meeste progressie heeft geboekt. Real Madrid bestudeert de aanbiedingen en overweegt ook om Diaz te behouden voor volgend seizoen.
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt