4 juni 2024 - 23:00 - Marokko
De politie van Tanger heeft tijdens een drugsonderzoek een macabere ontdekking gedaan in de muur van een woning in de wijk Tanja El Balia.
De agenten troffen in de muur het lichaam aan van een man die al zes jaar vermist was. Het overleden slachtoffer was verstopt in een muur van zijn eigen huis.
Lees ook: Vrouw in Tetouan vermoordt echtgenoot en begraaft hem in garage
De zaak kwam aan het licht toen agenten de woning binnenvielen op zoek naar drugs. De vrouw van de vermiste man en vier van hun kinderen werden gearresteerd met 4331 ecstasypillen, 290 gram heroïne, cocaïne en 52 flessen lachgas. Tijdens hun verhoor over de verdwijning van hun vader gaven ze vage antwoorden, wat de verdenking van de agenten wekte.
Bij een grondige doorzoeking van de woning trok een muur hun aandacht. Ze besloten de muur te slopen en stuitten op het lichaam van de man, die volgens zijn familie zes jaar geleden in mysterieuze omstandigheden was verdwenen. In werkelijkheid was de man nooit verdwenen en had hij zijn huis nooit verlaten.
Lees ook: Gruwelijke moord in Tanger: verdachte opgepakt (video)
Na de lugubere vondst werd het lichaam overgebracht naar het mortuarium. Een autopsie moet de doodsoorzaak en omstandigheden van zijn dood achterhalen. De weduwe en de kinderen van het slachtoffer zijn aangehouden en worden ondervraagd door de politie. Ze zullen zich moeten verantwoorden voor hun daden.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt