16 april 2019 - 10:00 - Marokko
Lalla Salma is na anderhalf jaar terug op het publiek toneel verschenen. De Marokkaanse prinses bezocht maandag een kankercentrum in Beni Mellal.
De moeder van kroonprins Moulay Hassan en prinses Lalla Khadija bracht ruim twee uur door in het ziekenhuis. Ze ontmoette er de patiënten en het personeel.
Lalla Salma werd al anderhalf jaar niet meer op officiële evenementen gezien. Volgens hardnekkige geruchten zou ze van Koning Mohammed VI gescheiden zijn. Onlangs zou ze ook op het Djemaa El Fna plein in Marrakech met haar dochter zijn gezien.
Tijdens officiële evenementen wordt Koning Mohammed VI nu door één van zijn kinderen of zijn broer Moulay Rachid en zijn zussen Lalla Meriem, Lalla Asmae en Lalla Hasna vergezeld.
Vermeldenswaardig is dat Lalla Salma zich als voorzitster van de "Lalla Salma stichting tegen kanker" al jaren inzet om kankerpatiënten te helpen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht