2 november 2019 - 11:40 - Marokko
Kroonprins Moulay Hassan zou naast zijn liefde voor watersporten, een andere passie met zijn vader, Koning Mohammed VI delen. De jonge prins zou dol zijn op jagen.
Al Ayam bericht dat prins Moulay Hassan op zondag 27 oktober samen met enkele van zijn vrienden aan een jachtpartij op gazellen en vogels in Bouznika heeft deelgenomen.
Moulay Hassan begaf zich omringd door zijn lijfwachten en leden van de Koninklijke gendarmerie naar het natuurreservaat van Bouznika. De veiligheid was voor de komst van de prins in de regio opgeschroefd.
Jagen is een eeuwenoude traditie voor de koninklijke familie van Marokko. De jacht wordt als een elitesport beschouwd die van vader op zoon wordt overgedragen. Wijlen Koning Hassan II en zijn zus Prinses Lalla Amina deelden dezelfde passie voor de jacht.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Onvrede in Nador: Tamazight afwezig op nieuwe verkeersborden
Casablanca kleurt Airbus na 1 dollar deal
KSS-III en K2: Marokko’s nieuwe militaire aspiraties
Gouverneur Nador annuleert aanbesteding na klachten
Casablanca veegt sloppenwijken van de kaart
Marokko zet (opnieuw) buitenlanders uit
Drama om erfenis in Marokko