25 januari 2021 - 16:00 - Marokko
De koninklijke gendarmerie is op zoek naar schatzoekers in de omgeving van Khouribga. De begraafplaats van Ouled Abdoune is door de schatzoekers verwoest.
Volgens Assabah kreeg de koninklijke gendarmerie videomateriaal toegestuurd van potten met gouden muntjes erin. De politie in de regio is toen een onderzoek gestart. Dat leidde tot de arrestatie van één man.
Een andere verdachte is gearresteerd toen hij ’s avonds de stad wilde binnenkomen. Hij had geen autorisatieformulieren bij zich.
De man zei dat hij een afspraak had met een fkih. Hij heeft de identiteit van deze persoon niet vrijgegeven.
De mobiele telefoons van de twee verdachten worden grondig door de politie onderzocht. De politie heeft de plekken waar er is opgegraven ook onderzocht. Ze zijn nog op zoek naar andere leden van de schatzoekersbende.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop