Zoeken

Koningskamp in Marokko

6 augustus 2015 - 10:15 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vijftig Palestijnse kinderen tussen de 11 en 13 jaar mogen deze zomer meedoen met een beroemd kamp in Marokko. Ze zijn namelijk uitgenodigd om deel te nemen aan de achtste editie van het zomerkamp voor Kinderen van Al-Quds in de Marokkaanse stad Agadir. Koning Mohammed VI is beschermheer van het kamp. Hij is namelijk voorzitter van het Al-Quds comité.

Deze editie van het zomerkamp is vernoemd naar de vrouw van Koning Mohammed VI, Lalla Salma. De deelnemende kinderen krijgen allerlei activiteiten aangeboden op het gebied van onderwijs, sport en ontspanning. Ook leren ze over de geschiedenis van Marokko en de natuur.

Tot nu toe hebben de afgelopen jaren 400 Palestijnse kinderen deelgenomen aan het zomerkamp in Marokko. Het kamp is begonnen op 25 juli en duurt nog tot en met 8 augustus. Reportage NPO Spirit.

Video verwijderd

Lees meer

Discreet verjaardagsfeest voor Lalla Salma

Slecht twee dagen na de verjaardag van Kroonprins Moulay Hassan, heeft de koninklijke familie van Marokko zondag de verjaardag van Prinses Lalla Salma gevierd.

Een dode en een tiental kinderen gewond bij ongeval in Tan-Tan

Bij een nieuw verkeersdrama in het zuid-Marokkaanse Tan-Tan is een man omgekomen en raakten zeker tien kinderen gewond.

Mohammed VI voor korte vakantie in Tetouan en Al Hoceima

Koning Mohammed VI is afgelopen weekend in Tetouan aangekomen voor een korte vakantie. Hij zal er een tiental dagen verblijven alvorens Al Hoceima te bezoeken.

Koning Mohammed VI in de file in Casablanca

Koning Mohammed VI en zijn vrouw prinses Lalla Salma, werden zondag rond 19:00 met een Mercedes op de zeedijk van Ain Diab in Casablanca gezien.

Ruim 20.000 kinderen dood door armoedeziektes in Marokko

Ruim 20.000 kinderen onder de vijf jaar zijn sinds het begin van het jaar overleden aan armoedeziektes in Marokko. Dat blijkt uit een nieuw rapport van Unicef.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team