Koning Mohammed VI opnieuw in Frankrijk
Na een tweedaagse staatsbezoek aan China is Koning Mohammed VI vrijdag naar Frankrijk vertrokken voor een privé bezoek.
21 april 2016 - 22:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft tijdens de top tussen Marokko en de Golfstaten persoonlijk een komend staatsbezoek aan China en India aangekondigd.
« We werken aan de ontwikkeling van strategische partnerschappen met India en de Volksrepubliek China, aan wie We binnenkort een staatsbezoek zullen brengen als God het wil » aldus de Koning tijdens zijn toespraak in Riyad.
In oktober vorig jaar had Koning Mohammed VI reeds India bezocht. Hij had toen een toespraak gehouden op de top India-Afrika.
Lees meer
Na een tweedaagse staatsbezoek aan China is Koning Mohammed VI vrijdag naar Frankrijk vertrokken voor een privé bezoek.
Koning Mohammed VI wordt volgende week in India verwacht. Hij zal er naar verwachting deelnemen aan de top India-Afrika in New Delhi van 26 tot 29 oktober.
Koning Mohammed VI is maandag in Bahrein aangekomen voor een werkbezoek. De monarch was vorige week in Riyad voor een top tussen Marokko en de Samenwerkingsraad van de Arabische...
Koning Mohammed VI brengt medio mei naar verwachting een staatsbezoek aan China. Dit bezoek staats sinds 2014 gepland maar werd herhaaldelijk uitgesteld.
Het Marokkaans Koningshuis heeft maandag de datum van het staatsbezoek van Koning Mohammed VI aan China officieel bevestigd.