Dit is het hotel waar Koning Mohammed VI in Cuba verblijft (foto’s)
Koning Mohammed VI is afgelopen vrijdag met zijn vrouw prinses Lalla Salma en zijn kinderen Moulay Hassan en Lalla Khadija voor een korte vakantie naar Cuba vertrokken.
15 april 2017 - 16:33 - Marokko
Na enkele dagen met zijn vrouw Lalla Salma en zijn kinderen Moulay Hassan en Lalla Khadija in Cuba te hebben doorgebracht is Koning Mohammed VI donderdag in de Verenigde Staten aangekomen.
Op social media werden sinds de aankomst van de Marokkaanse monarch in Californië meerdere foto’s gedeeld. De Koning ging onder meer op de foto met een joods Marokkaans gezin.
Koning Mohammed VI zal naar verwachting in de loop van het weekend de nieuwe Amerikaanse President Donald Trump ontmoeten. De informatie werd niet officieel bevestigd door de Marokkaanse autoriteiten maar bronnen van Jeune Afrique stellen dat de twee staatshoofden elkaar zondag in Miami zullen ontmoeten.
Lees meer
Koning Mohammed VI is afgelopen vrijdag met zijn vrouw prinses Lalla Salma en zijn kinderen Moulay Hassan en Lalla Khadija voor een korte vakantie naar Cuba vertrokken.
Prinses Lalla Salma heeft op woensdag 10 mei haar 39e verjaardag gevierd. Haar zoon, kroonprins Moulay Hassan, vierde enkele dagen geleden al zijn 14e verjaardag.
Koning Mohammed VI zal komend weekend naar verwachting Donald Trump ontmoeten tijdens een diner dat door de Amerikaanse president wordt georganiseerd.
De ontmoeting tussen Koning Mohammed VI en Donald Trump die enkele weken geleden in Washington was aangekondigd zal uiteindelijk in Saoedi-Arabië plaatsvinden.
Koning Mohammed VI, zijn vrouw Lalla Salma en zijn kinderen Moulay Hassan en Lalla Khadija zijn al enkele dagen in de Verenigde Staten.