Zoeken

Koning Mohammed VI bouwt nieuwe Royal Mansour in Tanger

16 december 2025 - 10:00 - Marokko

De luxe hotelketen Royal Mansour, die eigendom is van Koning Mohammed VI, zet zijn uitbreiding in Marokko voort. Met de geplande vestiging in Tanger wordt een zesde hotel-paleis aan de portefeuille toegevoegd.

Tot op heden waren er vijf vestigingen onder dit prestigieuze label bekend: drie zijn al operationeel in de steden Marrakech, Casablanca en Tamuda Bay, terwijl twee andere in de projectfase zitten in Rabat en Agadir, meldt Le Desk.

Lees ook: Koningshuis Marokko opent luxehotel Royal Mansour in Tetouan

De bouw van Royal Mansour Agadir verloopt in fasen en in alle stilte. Verschillende bedrijven werken aan het project op basis van een bestek waarin weelde hand in hand gaat met een strikte eis tot discretie, en waarover geen enkele officiële mededeling wordt gedaan. In Tamuda Bay werd de omvorming van de voormalige zomerresidentie van de vorst in een recordtempo voltooid, met een doorlooptijd die professionals als "buitengewoon" omschrijven. In Rabat ten slotte, verrijst het toekomstige Royal Mansour aan de rand van de gelijknamige Academie. Dit is eveneens een project in aanbouw aan de oevers van de Bouregreg, gelegen aan de voet van de Mohammed VI Toren die zowel Salé als de hoofdstad domineert.

Lees ook: Royal Mansour: Koning Mohammed VI’s ambitie voor Marokkaanse luxe

Volgens eensluidende informatie staat een zesde vestiging op het punt om toe te treden tot dit ultra-premium hotelnetwerk: het Royal Mansour Tanger. De keuze voor de stad aan de Straat van Gibraltar is niet geheel verrassend. De stad bevindt zich immers in een fase van spectaculaire vernieuwing, waarbij de zeekust volledig is heringericht en de mooiste troeven van de stad worden geaccentueerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team