8 april 2019 - 12:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft aan alle politieagenten belast met de veiligheid tijdens het bezoek van paus Franciscus eind maart, een felicitatiebrief gestuurd.
De baas van de nationale veiligheidsdienst DGSN stuurde de brieven in naam van de Koning aan de agenten. Volgens Jeune Afrique bracht Abdellatif Hammouchi ook persoonlijk de felicitaties van de monarch over aan de agenten.
Volgens het tijdschrift werden tijdens het bezoek van de paus 12.000 agenten ingezet, waarvan een deel met motorfietsen of paarden, alsook speciale eenheden van de inlichtingendienst DGST.
Paus Franciscus bezocht Marokko op 30 en 31 maart. Het was de eerste keer dat hij het koninkrijk bezocht sinds de kroning van Mohammed VI. Het laatste bezoek van een paus aan Marokko dateerde van 1985, toen paus Johannes Paulus II op uitnodiging van wijlen Koning Hassan II was gekomen.
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!
Marokko kiest voor Russische technologie
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko (video)
Rabat sloopt luxe villa’s
Goud wordt onbetaalbaar voor Marokkanen
Marokkaanse stad is dé kerstbestemming voor Amerikanen