28 februari 2014 - 15:50 - Marokko
Koning Mohammed VI moet op zondag 2 maart de Ivoriaanse president ontmoeten. Alassane Ouattara herstelt in Parijs van een operatie wegens ischias en mag zondag naar huis.
De Marokkaanse Koning is een tiental dagen geleden aan een Afrikaanse tour begonnen. De monarch bevindt zich momenteel in Ivoorkust, waar hij meerdere samenwerkingsprojecten tussen de twee landen heeft gestart.
Doordat president Alassane Ouattara afwezig is, werd de Koning op 23 februari verwelkomd door de Ivoriaanse Premier Daniel Kablan Duncan. De dag na zijn aankomst ontmoette Mohammed VI ook de vrouw van de president, Claudine Dominique Ouattara.
Koning Mohammed VI bracht eerder een vijfdaagse staatsbezoek aan Mali. Op maandag vertrekt hij naar Guinee, waar belangrijke contracten moeten worden getekend tussen de twee landen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers