1 mei 2014 - 20:23 - Sport
Ivoriaanse Raja-middenvelder Koko Djedje Hilaire krijgt binnenkort de Marokkaanse nationaliteit. Dit moet hem toestaan om samen met de Atlas Leeuwen te spelen.
Het uitstekend spel van Koko zou de Marokkaanse autoriteiten hebben overtuigd om het de nationaliteit te geven.
Tijdens het WK voor Clubs 2013, blonk de speler uit met zijn knappe passen en trappen. Hij scoorde bovendien de beslissende goal voor zijn team in de kwartfinale tegen de Mexicaanse CF Monterrey .
Na een opleiding bij Séwé Sports vertrok Koko Djedje Hilaire naar Raja Casablanca. Hij won samen met de club het Marokkaans Kampioenschap in 2011 en 2013 en de Trooncup in 2012.
Koko is ongetwijfeld één van de populairste spelers van Raja Casablanca. Hij werd echter slechts één keer door de Ivoorkust opgeroepen voor een interland. Hij zou de eerste buitenlandse speler worden dat voor Marokko uitkomt.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten