Lerares zwaar mishandeld door leerling in Tanger
In een middelbare school in de wijk Mesnana in Tanger heeft woensdag een buitengewoon gewelddadig aanval plaatsgevonden.
24 september 2016 - 12:30 - Marokko
Ook dit jaar zijn de klassen in Marokko overbevolkt. In Kenitra werd zelfs melding gedaan van een klas met maar liefs zestig leerlingen!
De lerares van de klas reageerde woedend toen ze ontdekte dat ze dit jaar zestig leerlingen les moest geven. Volgens Al Massae moesten haar collega’s ingrijpen om haar te kalmeren.
Er was volgens de krant niet genoeg plaats voor iedereen in het klaslokaal. Een deel van de leerlingen bleef recht staan of zat op de grond. Ondanks haar reactie werd de vrouw verplicht les te geven in het overvol lokaal.
Al Massae stelt dat meerdere gelijkaardige gevallen in het land werden gemeld. Vorig jaar berichtten de media zelfs over een klas van zeventig leerlingen!
Lees meer
In een middelbare school in de wijk Mesnana in Tanger heeft woensdag een buitengewoon gewelddadig aanval plaatsgevonden.
De Marokkaanse regering heeft besloten om 11.000 leraren aan te werven. De nieuwe rekruten krijgen een tijdelijk contract van twee jaar dat kan worden omgezet in een vast contract.
De leerlingen van de schoolgroep Mohamed Al-Fatih zijn woedend op het besluit van de regering om hun scholen te sluiten. De schoolgroep wordt gelinkt aan de Turkse beweging van...
In het Marokkaanse Benslimane heeft een docent voor verontwaardiging gezorgd door zijn klaslokaal binnen te lopen met een fles alcohol in zijn handen.
Minister Rachid Belmokhtar van Onderwijs heeft aan de alarmbel getrokken. Hij maakt zich veel zorgen over de veel te grote klassen in Marokko.