Tram en vrachtwagen botsen frontaal in Casablanca
Drie mensen raakten maandagvoormiddag gewond bij een frontale botsing tussen een vrachtwagen en een tram in Casablanca.
- Marokko
Een 13-jarig kind heeft ernstige verwondingen aan het hoofd opgelopen, doordat het werd aangereden door een tram in Casablanca. De tram was net vertrokken van het tramstation in Sidi Moumen.
Het kind werd opgenomen op de Intensive Care afdeling van het Ibn Rochd ziekenhuis. Hij verkeert nog steeds in kritieke toestand volgens lokale bronnen. De jongen speelde met zijn fiets nabij de trambaan toen hij werd aangereden.
In december, tijdens tramtests, was een man op een motorfiets ook aangereden in de Hay Hassani wijk. Het slachtoffer verloor beide benen bij het ongeval.
Een studie over de impact van de tram in Casablanca, schat dat dagelijks gemiddeld vijf mensen betrokken zullen zijn bij tramongevallen. Deze zullen zich vooral voordoen in congestiezones en populaire wijken van de Marokkaanse metropool.
Lees meer
Drie mensen raakten maandagvoormiddag gewond bij een frontale botsing tussen een vrachtwagen en een tram in Casablanca.
Een motorrijder is vrijdag aangereden door de tram, op enkele meters van de halte van Technopark in Casablanca, meldt Al Massae.
Een man is donderdagnamiddag in Casablanca om het leven gekomen nadat hij door een tram was aangereden. Het ongeval gebeurde vlakbij het Technopark.
Door de nieuwe tram zullen er tot vijf doden per dag vallen in Casablanca. Dat zegt een studie over de impact van de tram op de Marokkaanse metropool
De tram van Casablanca, nog in testfase, heeft zondag een man op een motorfiets aangereden. Het ongeval gebeurde in de Hay Hassani wijk.