13 mei 2012 - 09:15 - Economie
JetairFly, lanceert op 30 juni een nieuwe luchtroute tussen Brussel en Rabat in Marokko, waar de Belgische luchtvaartmaatschappij reeds verschillende steden met België verbindt.
Twee vluchten per week zijn gepland tussen de twee hoofdsteden, op dinsdag en zaterdag, aan boord van een Boeing 737-800 met een capaciteit van 189 passagiers.
JetairFly wil met deze tijdelijke luchtverbinding, dat loopt tot 1 september, voldoen aan een sterke vraag van Marokkanen uit België en toeristen in de zomerperiode.
De Belgische groep verzekert reeds vluchten vanaf de luchthaven van Brussel naar Agadir, Marrakech, Casablanca, Tanger en Fez. Vanuit Charleroi vertrekken er ook JetairFly vluchten naar Casablanca, Fez, Nador, Oujda, Tanger en Al Hoceima.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie
DFDS koopt scheepvaartroutes Spanje-Marokko