Zoeken

Italië: Marokko opent nieuw consulaat in Napels

22 januari 2019 - 13:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Marokko heeft in het Italiaanse Napels voor het eerst een consulaat geopend waar Marokkaanse onderdanen terecht kunnen met hun administratieve vragen.

Het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken bericht in een verklaring dat het personeel van het consulaat naast administratieve diensten zoals aanvragen voor paspoorten en identiteitskaarten, ook zullen deelnemen aan de organisatie van culturele evenementen in de stad.

De opening van een consulaat en de diensten die zullen worden geleverd volgen op de richtlijnen van Koning Mohammed VI voor een harmonisatie van de administratieve diensten aan Marokkanen in het buitenland, aldus het ministerie.

Het consulaat zal bovendien de economische samenwerking tussen Marokko en Zuid-Italië, inclusief de landbouwregio San Martino in Pensilis in Molise helpen versterken.

Lees meer

Huis Abdelaziz Bouteflika in Oujda afgebroken

Het huis waar de Algerijnse president Abdelaziz Bouteflika in Oujda werd geboren, stond al jaren op instorten en werd enkel dagen geleden door autoriteiten afgebroken.

Geen Marokkanen bij slachtoffers noodweer Balearen (video)

Er bevinden zich geen Marokkanen onder de slachtoffers van de stevige regen- en onweersbuien in de nacht van dinsdag op woensdag in de Balearen. Dat bericht het consulaat van...

Marokko: gratis servicenummers voor wereld-Marokkanen

Het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken heeft gratis servicenummers gelanceerd voor Marokkanen in het buitenland.

Consulaat Italië weigert visum aan 300 Marokkaanse studenten

Het consulaat van Italië in Marokko heeft een visum geweigerd aan 300 Marokkaanse studenten die in Italiaanse universiteiten moesten gaan studeren.

Liberia opent consulaat in Marokkaanse Sahara

Liberia gaat in de komende weken een nieuw consulaat in Dakhla, in het zuiden van Marokko, openen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team