Zoeken

Marokkaan pleegt kindermoord in Italië

- Wereld

Geschreven door Laila A.

Een veertigjarige Marokkaan heeft zijn twee kinderen vermoord en een poging tot zelfmoord gedaan in het Italiaanse Umbertide.

De man, die zijn polsen had opengesneden, werd op tijd gevonden en naar het ziekenhuis gebracht. Zijn zoon van 8 en dochter van 12 hadden niet hetzelfde geluk.

Informatiewebsite le360 vernam van consulaire bronnen dat de man, een arbeider, zijn vrouw had gebeld om haar over de moorden te vertellen. De dertigjarige vrouw had hem onlangs verlaten vanwege huiselijk geweld en doodsbedreigingen.

De vrouw belde de politie in paniek op en vertelde hen over het gesprek met haar man. Agenten troffen de twee kinderen aan in een plas bloed en hun stervende vader in de badkamer.

De man zal voor de rechter verschijnen voor kindermoord met voorbedachte rade.

Lees meer

Marokkaan en zwangere vrouw op straat mishandeld in Bulgarije

Een Marokkaan getrouwd met een Bulgaarse vrouw werd eerder deze week op straat aangevallen en mishandeld door onbekenden in de Bulgaarse hoofdstad Sofia.

Marokkaan vermoordt kinderen in Italië

Een Marokkaan heeft dinsdag zijn kinderen, Ahmed, 8 en Jihane, 12, de keel overgesneden in de Italiaanse stad Umbertide. Hij deed daarna een poging tot zelfmoord.

Te westerse Marokkaanse mishandeld in Italië

Een 15-jarig meisje van Marokkaanse afkomst werd ernstig mishandeld door haar vader en broers omdat ze zich ’te westers’ gedroeg. Het slachtoffer werd met verwondingen aan het...

Marokkaan vermoordt dochter en pleegt zelfmoord in Italië

In het Italiaanse Mesola heeft een Marokkaanse man zijn 21-jarige dochter vermoord. Hij schoot zichzelf vervolgens een kogel door de mond.

Marokkaan schiet familie dood bij drama in VS, 5 doden

Vijf leden van een Marokkaanse familie zijn donderdagmiddag in het Amerikaans Phoenix bij een familiedrama vermoord.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team