3 juni 2016 - 14:29 - Marokko
In het Marokkaanse Sidi Kacem heeft een Imam een poging tot zelfverbranding gedaan na door de autoriteiten te zijn geschorst.
Volgens Hespress werd de Imam weggestuurd na klachten van moskeegangers over zijn preken over de Islam en de Ramadan.
Na het besluit van de autoriteiten te hebben vernomen overgoot de imam zich met een brandbaar product en stak zijn kleren in brand. Hij werd met derdegraads verwondingen in het militair ziekenhuis in Rabat opgenomen. Zijn toestand is zorgwekkend. De politie heeft een onderzoek ingelast.
In de laatste maanden werden meerdere zelfverbrandingen gemeld in Marokko. De meest bekende zaak is die van Mmi Fatiha die zichzelf in brand stak na door een Kaïd te zijn mishandeld en beledigd.
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko