Regen en sneeuw vandaag in Marokko
Er lijkt geen einde te komen aan de koudegolf in Marokko waar vandaag in een groot deel van het land regen, sneeuw en temperaturen van 0°C worden verwacht.
.
- Marokko
Een laag sneeuw heeft zaterdagochtend het Marokkaanse Ifrane helemaal wit gekleurd met temperaturen van 0 graden.
Volgens een verklaring van de nationale weerdienst DMN werd afgelopen weekend sneeuw verwacht op de reliëfs, in de Oriental, het zuidoosten, de hooglanden en het binnenland van Marokko.
In het Atlasgebergte kondigde de weerdienst tot 13 cm sneeuw, tot grote vreugde van de plaatselijke bevolking en de toeristen.
Lees meer
Er lijkt geen einde te komen aan de koudegolf in Marokko waar vandaag in een groot deel van het land regen, sneeuw en temperaturen van 0°C worden verwacht.
De week begint frisjes in Marokko. In een groot deel van het land start de week met temperaturen tegen of onder de 0 graden en sneeuw op de reliëfs.
De Marokkaanse weerdienst DMN waarschuwt voor de terugkeer van sneeuw van vrijdag tot zondag en geeft code oranje af voor een deel van het land.
Het is weer zover. Het kleine Zwitserland van Marokko werd deze week wakker onder een laag sneeuw. In Ifrane was het afgelopen weekend onder de 0°C.
Farid Chourak, gouverneur van de provincie Al Hoceima, heeft meerdere maatregelen aangekondigd om de koudegolf die de regio treft het hoofd te bieden.