16 april 2018 , 12:40 - Laila Amraoui - Sport
Ibrahim Afellay zal een tijdje op de bank doorbrengen bij Stoke City. De coach van de Britse club vindt dat hij een slechte invloed heeft op de andere spelers.
Volgens lokale media zal de Nederlandse middenvelder van Marokkaanse afkomst zeker tot het einde van het seizoen op de bank blijven. Paul Lambert beschuldigt Afellay ervan een storend en onprofessioneel gedrag te hebben in de kleedkamers en een slechte invloed te hebben op zijn teamgenoten.
Zijn slecht gedrag is schadelijk voor de club die moet strijden om zijn plaats in de Premier League te behouden.
Ibrahim Afellay vertrok in 2015 van Barcelona naar Stoke City. Hij zal naar verwachting volgend seizoen, wanneer zijn contract eindigt, vertrekken.
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan