Houssine Kharja dient klacht in tegen Al Arabi
Houssine Kharja heeft een klacht ingediend tegen zijn voormalige club, de Qatarese Al Arabi. De Marokkaanse international heeft sinds oktober 2012 geen salaris meer ontvangen.
13 augustus 2011 - 09:00 - Sport
De Marokkaanse middenvelder van Genua, Houssine Kharja, die ervan droomt om opnieuw te spelen voor zijn opleidingsclub, Paris Saint Germain (PSG), werd aangeworven door de Italiaanse Serie A club, Fiorentina.
De Marokkaanse international zal naar verwachting een contract van drie jaar tekenen voor drie miljoen euro met Fiorentina.
Houssine Kharja, 28, evolueert sinds 2001 in de Italiaanse kampioenschap waar hij onder anderen voor AS Roma, Piacenza FC, AC Siena en Inter Milan speelde. Hij ondertekende een contract met Genua in 2009, alvorens voor zes maanden te worden uitgeleend aan Inter Milan tijdens de laatste transferperiode.
De aavoerder van de Atlas Leeuwen, die woensdag deelnam aan de vriendschappelijke wedstrijd tussen Marokko en Senegal, scoorde het eerste doelpunt van de wedstrijd (2-0) in de tiende minuut.
Lees meer
Houssine Kharja heeft een klacht ingediend tegen zijn voormalige club, de Qatarese Al Arabi. De Marokkaanse international heeft sinds oktober 2012 geen salaris meer ontvangen.
De aanvoerder van de Atlas Leeuwen, Houssine Kharja, is sinds donderdag in Qatar om te tekenen met de eerste divisie club "Al Arabi SC", waar ook Youssef Hadji speelt.
Marokko heeft een zware nederlaag geïncasseerd tegen Gabon in Libreville 3-2, vrijdagavond. De zeer verwachte Marokkaanse selectie heeft teleurgesteld.
Houssine Kharja kreeg een schorsingsvoorstel van tien wedstrijden en een boete van 78.000 euro. De Marokkaan vocht met Anderson Nene in de halve finale van de Qatar Cup.
Houssine Kharja is deze weekend ontslagen door de Qatarese club , werd bedankt door de Qatarese club Al Arabi. Zijn ontslag is het gevolg van zijn vechtpartij met Nene Anderson...