12 april 2020 - 22:10 - Marokko
Hoteleigenaars in Marrakech hebben besloten om het personeel te betalen voor de maanden maart en april, ondanks de coronacrisis en de volledige stopzetting van hun activiteiten.
Als de noodtoestand blijft gelden en de hotels gesloten moeten blijven zal er in overleg met het personeel een oplossing worden gevonden voor de komende maanden.
"Het is in deze moeilijke momenten belangrijk om ons hart te laten spreken en solidariteit te tonen.", verklaarde Kabir Ali Rahimi, hoteleigenaar in Marrakech. Hij vertelde aan l’Economiste dat hij zijn personeel drie maanden verlof had gegeven en had besloten om hun volledig salaris uit te betalen. Om dat te doen heeft hij zelf een lening bij de bank moeten afsluiten.
Kabir Ali Rahimi heeft een brief geschreven naar het ministerie van Financiën waarin hij vraagt dat banken leningen zonder intrest toekennen aan bedrijven die hun personeel blijven betalen tijdens de gezondheidscrisis. De terugbetaling zou in 24 maanden moeten gebeuren.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd