18 november 2013 - 13:10 - Economie
Het Hotel Rif in Nador gaat in maart volgend jaar weer open na een grondige renovatie. De werken kostten ruim 43 miljoen dirham.
De verbouwing van het hotel, onderdeel van het herstructureringsprogramma van de zeedijk van Nador, liep om onduidelijke redenen meer dan een jaar vertraging op.
Na de verbouwingen zal het Hotel Rif er extra op ingericht zijn voor business-toerisme dankzij een congreszaal en een business-center. Ook krijgt het hotel een feestzaal, een discotheek en restaurants.
Met 145 kamers waarvan 21 suites, is Hotel Rif een vier sterren hotel en wordt het beheerd door HRM, filiaal van de CDG-bank.
Naast het hotel komt een complex met 65 appartement, waarvan 20 zullen worden verkocht. De rest wordt ook door HRM geëxploiteerd.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie