Zoeken

Bondscoach Hervé Renard moet 7 miljoen betalen om Atlas Leeuwen te verlaten

- Sport

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse voetbalbond heeft geen risico willen nemen met Hervé Renard door aan de bondscoach een streng contract te laten ondertekenen.

Al Massae meent te weten dat Hervé Renard een jaar salaris zal moeten betalen als hij besluit om ontslag te nemen. De Fransman krijgt een maandsalaris van 600.000 dirham. Hij zou dus 7,2 miljoen dirham moeten betalen.

Verrassender nog is dat deze vertrekclausule op vraag van Renard zelf aan het contract werd toegevoegd. De bondscoach wilde op die manier aan de verantwoordelijken van de Marokkaanse voetbalbond tonen dat hij een lang termijn project had met het Marokkaans elftal.

In de laatste weken kondigden hardnekkige geruchten het vertrek aan van Renard. Afrikaanse media stelden zelfs dat de coach in gesprek was met de voetbalbonden van Senegal, Ivoorkust en zelfs Zuid-Afrika.

Lees meer

Hervé Renard tekent contract in Saoedi-Arabië

Hervé Renard, ex-bondscoach van Marokko sinds zondag, heeft een akkoord gevonden met de Saoedische voetbalbond.

Marokko: ontslag Hervé Renard zal fortuin kosten

De Marokkaanse voetbalbond zal een flink bedrag moeten betalen om het contract van bondscoach Hervé Renard te beëindigen.

Bondscoach Hervé Renard verlaat Marokko

Slecht nieuws voor het Marokkaans elftal. Bondscoach Hervé Renard vertrekt na de Afrika Cup 2019 die deze zomer in Egypte gepland staat.

Hakim Ziyech en Hervé Renard ontmoeten elkaar vrijdag

Bondscoach Hervé Renard zal vrijdag in het bijzijn van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond Faouzi Lakjaa, Hakim Ziyech in Amsterdam ontmoeten.

Marokko: bondscoach Hervé Renard naar de VAE?

In de Verenigde Arabische Emiraten kondigen hardnekkige geruchten de komst van Hervé Renard aan. In Marokko wordt een reactie verwacht dat de bondscoach en de voetbalbond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team