Douane Bab Sebta onderschept 120.000 euro
Douaniers bij de grensovergang van Bab Sebta hebben zondagavond 120.000 euro onderschept.
11 juli 2017 - 21:45 - Marokko
Bij de grensovergang Bab Sebta in het noorden van Marokko heeft de douane zaterdag 68 kilo hasj onderschept.
Volgens persagentschap MAP was de drugs in kleine pakjes verpakt en in de reservewiel van een auto verstopt.
De antidrugsactie werd in samenwerking met de grenspolitie uitgevoerd. Een in Sebta wonende Marokkaan werd gearresteerd en aan de politie in Tetouan overgedragen.
Lees meer
Douaniers bij de grensovergang van Bab Sebta hebben zondagavond 120.000 euro onderschept.
Tijdens een gezamenlijke antidrugsactie hebben de Marokkaanse politie en douanediensten ruim 20 kilo hasj bij de grensovergang Bab Sebta onderschept.
De havenautoriteiten in Tanger Med hebben maandagavond een lading van 32 kilo hasj onderschept.
De Marokkaanse douane en politie hebben in 72 uur tijd ruim 17 kilo cannabis bij de grensovergang Bab Sebta onderschept.
De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.