19 mei 2025 - 08:50 - Sport
Paris Saint-Germain (PSG) heeft zaterdag 17 mei 2025 het Franse landskampioenschap veiliggesteld, een titel die op bijzondere wijze werd gevierd door Achraf Hakimi. De Marokkaanse rechtsback hees de Marokkaanse vlag, waarbij teamgenoot Ousmane Dembélé en coach Luis Enrique zich solidair bij hem voegden; een beeld dat viraal ging op sociale media.
Zichtbaar geëmotioneerd na de overhandiging van de trofee, toonde Achraf Hakimi de Marokkaanse vlag. In een gebaar van solidariteit sloten zijn teamgenoot Ousmane Dembélé en trainer Luis Enrique zich bij hem aan om de vlag gezamenlijk te dragen. De foto van dit gelegenheidstrio met de Marokkaanse vlag verspreidde zich snel via het internet en werd veelvuldig gedeeld.
Lees ook: Achraf Hakimi feest in Spaanse nachtclub
De Marokkaanse international wordt beschouwd als een sleutelspeler in de selectie van PSG. De verdediger kende een uitzonderlijk seizoen en leverde een significante bijdrage aan de kampioenswinst van de Parijse club in de Franse competitie, de Ligue 1. Zijn prestaties bleven niet onopgemerkt bij fans en analisten.
Lees ook: Achraf Hakimi koopt Spaanse voetbalclub
Met deze nieuwe titel bevestigt PSG zijn suprematie in de Franse Ligue 1. De Parijse club is echter niet van plan op zijn lauweren te rusten en bereidt zich al voor op de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Inter Milaan, die eind deze maand, mei 2025, op het programma staat.
https://youtube.com/shorts/iuq9YPlsOkw?si=EjugAZ-y5r7dVbnN
Dievenbende opgerold: klopjacht van Al Aâroui tot Oujda
Ramp in Rabat: grote brand in WK-sportcomplex (video)
Nieuwe Marokko-routes Ryanair vullen moeizaam
Marokkaanse HSL spreekt nu Engels, Arabisch tweede
Zware hagel en sneeuw vernielen oogst in Marokko
Scheuren dwingen Al Hoceima tot sluiting belangrijke moskee
Hakimi, Dembélé en Luis Enrique herenigd achter Marokkaanse vlag (video)
Marokko faalt in finale Afrika Cup U20
Finale Marokko-Zuid-Afrika: om hoe laat en op welke zenders?
Club Brugge maakt prijs Chemsdine Talbi bekend
Marokko U20 klaar voor ultieme strijd in finale Afrika Cup tegen Zuid-Afrika
FC Barcelona wil oefenduel in Marokko
Nieuw gras en dak transformeren stadion Tanger
Munir Mohamedi relaxed in Marrakech (foto’s)