Zoeken

Hakim Ziyech twee weken out door knieblessure

20 november 2018 - 13:20 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Hakim Ziyech mag twee weken lang het veld niet op vanwege de knieblessure die hij afgelopen vrijdag met Marokko tegen Kameroen opliep.

De voetballer keerde na de wedstrijd terug naar Amsterdam waar medisch onderzoek heeft aangetoond dat hij een verrekking aan de binnenband van zijn rechterknie had opgelopen.

Ziyech zal als gevolg niet aanwezig zijn voor de wedstrijd van Marokko tegen Tunesië deze dinsdag. Bij Ajax zal hij duels tegen NAC Breda, AEK Athene en ADO Den Haag missen.

Lees meer

Prachtige wedstrijd voor Hakim Ziyech (video)

Hattrick voor Hakim Ziyech! De Marokkaanse international heeft zondag opnieuw zijn uitzonderlijk talent getoond met drie doelpunten tegen de Graafschap.

Hakim Ziyech afwezig tegen Tunesië door blessure (video)

Hakim Ziyech, die vrijdagavond een uitstekende prestatie leverde tegen Kameroen in de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2019, zal afwezig zijn tegen Tunesië vanwege een...

Marokko: Hakim Ziyech afwezig tegen Argentinië

Hakim Ziyech mist het oefenduel van Marokko tegen Argentinië. De Marokkaanse international moest zondag geblesseerd het veld verlaten tijdens een wedstrijd tegen AZ Alkmaar.

Hakim Ziyech doneert groot bedrag voor oud-voetballer Leon de Kogel

Leon de Kogel kan nooit meer voetballen. De oud-voetballer raakte zwaargewond bij een ongeval met een taxi op Malta. Hakim Ziyech besloot hem financieel te helpen.

Ziyech weigert na anderhalf jaar nog steeds met journaliste Fox Sports te spreken

Hakim Ziyech weigert al maanden met een journaliste van Fox Sports te spreken als gevolg van een interview uit 2017.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team