Hakim Ziyech grijpt in om fan te beschermen (video)
Opnieuw een mooi gebaar van Hakim Ziyech. De Marokkaanse international greep dinsdagavond tijdens een wedstrijd in om een fan te beschermen.
- Sport
Hakim Ziyech is de tweede beste voetballer van Europa na Lionel Messi. Dat stelt het voetbalobservatorium CIES op basis van gegevens van Instat.
De Marokkaanse international behoort tot de top tien van beste spelers van de 35 Europese ligas. Ziyech staat met 377 punten net achter Messi (401 punten).
Hespress bericht tevens dat Ziyech vijftien assists en zeven doelpunten maakte in twintig wedstrijden sinds het begin van het seizoen.
Hakim Ziyech was een tiental dagen geleden al verkozen tot beste aanvaller ter wereld met 67 procent stemmen (8950), nog voor de Belgische Kevin de Bruyne (3400 stemmen) en de Argentijnse Paolo Dybala (722 stemmen).
Lees meer
Opnieuw een mooi gebaar van Hakim Ziyech. De Marokkaanse international greep dinsdagavond tijdens een wedstrijd in om een fan te beschermen.
Hakim Ziyech staat in de top 50 van duurste spelers ter wereld. De Marokkaanse international is 48e.
Hakim Ziyech is door een supporter tijdens de wedstrijd Ajax-Lille opgelicht. Hij gaf zijn shirt aan een jonge fan maar die belandde op Ebay.
Manchester United zou zich tijdens de winterstop graag versterken met Hakim Ziyech. De club probeerde vorige zomer al de Marokkaanse international binnen te halen.
Achraf Hakimi en Hakim Ziyech zijn beiden genomineerd voor de titel van beste voetballer van het jaar. Op de lijst van de CAF Awards 2019 staan ook twee lokale spelers en de...